Logo
overlay overlay overlay
ÖZEL MAÇ
4 Haziran 2024 Salı - RENATO DALL’ARA

İTALYA

22:00

TÜRKİYE

ÖZEL MAÇ
10 Haziran 2024 Pazartesi - PGE NARODOWY

POLONYA

21:45

TÜRKİYE

Milli Takım ruhunu zirveye taşımayı hedefleyen Taraftar Kulübümüz, Kırmızı Üyelik seçeneği ile Milli Takım coşkusunu doyasıya yaşatarak A Milli Takımımızın maç biletleri için üyelerine avantajlar sağlıyor.

Taraftar Kulübü Kırmızı Üyelik'e sahip olanlara, çeşitli marka ortaklarımızın sağladığı çok sayıda fırsat ve indirim ayrıcalığının yanı sıra TFF E-Shop'tan yapılacak alışverişlerde de %10 indirim fırsatı sunuluyor.

Taraftar Kulübü Kırmızı üyeleri, TFF'nin aylık resmi e-dergisi olan TamSaha ile birlikte, Milli Takım Fotoğraf Kulübü ve antrenman, Milli Takım kampı gibi özel içerikli görüntülere ulaşabilecek.

Tüm bu ayrıcalıkların dışında üyelerimiz; "Maç Günü Deneyimi" ile A Milli Takımımızla bir bütün olurken, Milli Takım futbolcularıyla tanışma, seyahat etme, tüm Milli Takımlarımızın kamp yaptığı Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ni ziyaret ile konaklama şansına da erişebilecek.

Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyesi olarak Milli Takım coşkusunu sonuna kadar hissederek, Milli Takımımızla tek yürek olacak ve unutulmaz deneyimler yaşama fırsatına sahip olacaksınız.