MİLLİ TAKIM TARAFTAR KULÜBÜ'NE HOŞ GELDİNİZ!
Ay-Yıldızlılar, Riva'da toplandı
A Milli Takımımız, 23 Mart'ta Antalya'da İrlanda Cumhuriyeti ve 27 Mart'ta deplasmanda Karadağ ile oynayacağı özel maçlar için Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplandı.
İrlanda maçının internetten bilet satışı sona erdi, gişe satışı sürüyor
A Milli Takımımızın İrlanda Cumhuriyeti ile 23 Mart 2018 Cuma günü saat 20.30'da Antalya'da oynayacağı özel karşılaşmanın internetten bilet satışı sona erdi. Karşılaşmanın gişe bilet satışı ise devam ediyor.
Türkiye-İrlanda Cumhuriyeti maçının gişeden bilet satışı başladı
A Milli Takımımızın İrlanda Cumhuriyeti ile 23 Mart 2018 Cuma günü saat 20.30'da Antalya'da oynayacağı özel karşılaşmanın gişe bilet satışı başladı.

Karadağ-Türkiye maçının genel bilet satışı başladı
A Milli Takımımızın Karadağ ile 27 Mart 2018 Salı günü yerel saat ile 19.10'da (TSİ 20.10) Podgorica'daki Şehir Stadyumu'nda oynayacağı özel karşılaşmanın internet üzerinden misafir takım tribünü genel bilet satışı başladı.
Karadağ-Türkiye maçının biletleri satışa çıktı
Milli Takımımızın Karadağ ile 27 Mart 2018 Salı günü oynayacağı özel karşılaşmanın misafir takım tribünü öncelikli bilet satışı, Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı üyeleri için başladı.
A Milli Takımımız, Karadağ ile karşılaşacak
A Milli Takımımız, Karadağ ile 27 Mart 2018 Salı günü başkent Podgorica'da özel bir hazırlık maçında karşılaşacak.

TamSaha'nın 160. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Mart sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 160. sayısı da dopdolu.
Türkiye-İrlanda Cumhuriyeti maçının biletleri satışa çıktı
A Milli Takımımızın İrlanda Cumhuriyeti ile 23 Mart 2018 Cuma günü saat 20.30'da Antalya Stadyumu'nda oynayacağı özel karşılaşmanın internet üzerinden bilet satışı, Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri için başladı.
TamSaha'nın 159. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Şubat sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 159. sayısı da dopdolu.

U18 Milli Takımı'nın Rusya maçları aday kadrosu belli oldu
U18 Milli Takımımızın, Rusya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu belli oldu. U18 Milliler, Antalya'nın Belek ilçesindeki Susesi Luxury Resort Hotel'de 18 Şubat 2018 Pazar günü saat 20.00'de bir araya gelecek. U18 Milli Takımımız, Rusya U18 Milli Takımı ile 21 ve 23 Şubat 2018 tarihlerinde Susesi Spor Kompleksi'nde iki hazırlık maçı oynayacak.
EURO 2024 Adaylık Logo ve Slogan yarışması sonuçlandı
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahibi adaylığı çalışmaları kapsamında düzenlenen logo ve slogan yarışması sonuçlandı
TamSaha'nın 158. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Ocak sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 158. sayısı da dopdolu.

A Milli Takım, İrlanda Cumhuriyeti ile karşılaşacak
A Milli Futbol Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile hazırlık maçı oynayacak. Antalya Stadyumu'nda 23 Mart 2018 Cuma günü yapılacak özel karşılaşmanın saati ise daha sonra açıklanacak.
U17 Milli Takımı, Portekiz'i 3-1 yendi
U17 Milli Takımımız, deplasmanda oynadığı hazırlık maçında Portekiz'i 3-1 yendi. Portekiz'in Rio Maior şehrindeki Municipal Stadyumu'nda oynanan karşılaşmada U17 Milli Takımımızın gollerini 40 ve 54. dakikalarda Ali Yavuz Kol ile 72. dakikada Yaser Yüce kaydederken, Ronaldo Camara 22. dakikada Portekiz adına ağları havalandırdı.
U19 Kadın Milliler, Rusya'ya 1-0 yenildi
U19 Kadın Milli Takımımız, Rusya ile oynadığı hazırlık maçını 1-0 kaybetti.

 Twitter Instagram Youtube