MİLLİ TAKIM TARAFTAR KULÜBÜ'NE HOŞ GELDİNİZ!
TamSahanın 169. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Aralık sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 169. sayısı da dopdolu.
TÜRKİYE 0-0 UKRAYNA
A Milli Takımımız, Antalya'da oynadığı özel maçta Ukrayna ile 0-0 berabere kaldı. Antalya Stadyumu'nda oynanan müsabakayı Kosova Futbol Federasyonu'ndan Genc Nuza yönetti.
A Milli Takımımız, Ukrayna ile karşılaşacak
A Milli Takımımız, Antalya'da yarın oynayacağı özel maçta Ukrayna ile karşı karşıya gelecek. Antalya Stadyumu'nda saat 20.30'da başlayacak müsabakayı Kosova Futbol Federasyonu'ndan Genc Nuza yönetecek. Nuza'nın yardımcılıklarını Fatlum Berisha ve Bujar Selimaj yaparken, maçın dördüncü hakemi Besfort Kasumi olacak. Karşılaşma TRT 1'den naklen yayınlanacak.

A Milli Takım, Antalya'da
A Milli Takımımız, Ukrayna ile 20 Kasım Salı günü oynayacağı özel maç için bugün Konya'dan Antalya'ya geçti.
TÜRKİYE 0-1 İSVEÇ
A Milli Takımımız, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'taki son maçında İsveç'e 1-0 mağlup oldu. Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'nda oynanan ve Romanya Futbol Federasyonu'ndan István Kovács'ın yönetiği karşılaşmada İsveç'in golünü 71. dakikada Andreas Granqvist'in penaltıdan kaydetti. Alınan bu sonuçla UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'ta maçlarını tamamlayan Milli Takımımız son sırada yer aldı.
A Milli Takım, Konya'da
A Milli Futbol Takımımız, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'ta yarın İsveç ile oynayacağı maç için Konya'ya geldi.

A Milli Takımımız, İsveç ile karşılaşacak
A Milli Takımımız, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'taki son maçında yarın Konya'da İsveç'le karşı karşıya gelecek. Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'ndaki maç saat 20.00'de başlayacak. Romanya Futbol Federasyonu'ndan István Kovács'ın yöneteceği maçın yardımcı hakemleri Vasile Florin Marinescu ve Mihai Ovidiu Artene. Maruis Avram ve Horatiu Mircea Fesnic'in ilave yardımcı olarak görev alacağı karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Alexandru Cerei olacak. Karşılaşma TRT 1'den naklen yayınlanacak.
Türkiye-Ukrayna maçının internetten bilet satışı sona erdi
A Milli Takımımızın Ukrayna ile oynayacağı hazırlık maçının internetten bilet satışı sona erdi. Antalya Stadyumu'nda 20 Kasım 2018 Salı günü saat 20.30'da başlayacak karşılaşmanın gişeden bilet satışı ise devam ediyor.
Türkiye-Ukrayna maçının gişeden bilet satışı başladı
A Milli Takımımızın Ukrayna ile 20 Kasım 2018 Salı günü Antalya Stadyumu'nda oynayacağı hazırlık maçının gişeden bilet satışı başladı.

Türkiye-İsveç maçının bilet satışı sona erdi
A Milli Takımımızın İsveç ile oynayacağı UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup müsabakasının bilet satışı sona erdi.
A Milli Takım aday kadrosunda değişiklik
İsveç ve Ukrayna ile oynayacağı karşılaşmalar için bugün TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanan A Milli Takımımızın aday kadrosunda değişikliğe gidildi.
A Milli Takım, Riva'daki ilk çalışmasını yaptı
UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'taki son maçında 17 Kasım Cumartesi günü Konya'da İsveç ile karşılaşacak ve 20 Kasım'da Antalya'da oynanacak özel maçta Ukrayna'yı ağırlayacak A Milli Takımımız, bugün Riva'da toplandı ve ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

A Milli Takım'ın İsveç ve Ukrayna maçları aday kadrosu açıklandı
A Milli Takımımızın 17 Kasım'da Konya'da İsveç ile oynayacağı UEFA Uluslar Ligi karşılaşması ve 20 Kasım'da Antalya'da Ukrayna ile yapacağı özel maçın aday kadrosu açıklandı.
Türkiye-İsveç maçının genel bilet satışı başladı
A Milli Takımımızın İsveç ile 17 Kasım 2018 Cumartesi günü Konya'da oynayacağı UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup müsabakasının genel bilet satışı, Milli Takım Taraftar Kulübü Üyeleri için başladı.
TamSaha'nın 168. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Kasım sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 168. sayısı da dopdolu.

Herhangi bir konuda bize danışmak için 0216 554 58 39 - 42 (4 Hat) numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Çağrı merkezi çalışma saatleri 09:00 – 17:00 arasıdır.


ADINIZ SOYADINIZ


E-POSTA ADRESi


KONU


MESAJINIZ
 Twitter Instagram Youtube