MİLLİ TAKIM TARAFTAR KULÜBÜ'NE HOŞ GELDİNİZ!
TamSaha'nın 173. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Nisan sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 173. sayısı da dopdolu.
TÜRKİYE 4-0 MOLDOVA
A Milli Takımımız, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ikinci maçında Moldova'yı 4-0 yendi. Ekişehir Yeni Stadyumu'nda oynanan ve Ukrayna Futbol Federasyonu'ndan Sergii Boiko'nın yönettiği maçta A Milli Takımımızın gollerini 24. dakikada Hasan Ali Kaldırım, 26 ve 54. dakikalarda Cenk Tosun ve 70. dakikada Kaan Ayhan kaydetti.
A Milli Takımımız, Moldova karşısında
A Milli Takımımız, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ikinci maçında bugün Moldova ile karşılaşacak. Eskişehir Yeni Stadyumu'nda oynanacak ve saat 20.00'de başlayacak müsabakayı Ukrayna Futbol Federasyonu'ndan Sergii Boiko yönetecek. Boiko'nun yardımcılıklarını Semen Shlonchak ve Igor Alokhin yaparken, maçın dördüncü hakemi Mykola Balakin olacak. Maç, TRT 1'den naklen yayınlanacak.

A Milliler son çalışmasını yaptı
A Milli Takımımız, yarın akşam Moldova ile Eskişehir'de yapacağı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu ikinci maçının hazırlıklarını tamamladı.
Milli Takım sponsorlarından Eskişehir'de milli coşku etkinlikleri
A Milli Takımımızın 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde 25 Mart Pazartesi günü oynayacağı Moldova maçı öncesi Milli Takım sponsorları, çeşitli etkinlikler düzenleyecek ve futbolseverlere forma hediye edecek.
A Milli Takım, Eskişehir yolculuğu öncesinde çalıştı
UEFA EURO 2020 Elemeleri'nde 25 Mart Pazartesi günü Moldova ile Eskişehir'de karşılaşacak A Milli Takımımız, bugünkü yolculuğu öncesinde dün akşam Arnavutluk maçının oynandığı İşkodra kentindeki Loro Boriçi Stadyumu'nda TSİ 13.00'te basına kapalı bir antrenman yaptı. Dünkü karşılaşmada yer alan futbolcuların 15 dakikalık yenileme çalışması yaptığı idmanda, diğer oyuncular ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas ve taktik çalışma gerçekleştirdi.

ARNAVUTLUK 0-2 TÜRKİYE
A Milli Takımımız, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçında Arnavutluk'u 2-0 yendi. Arnavutluk'un İşkodra kentindeki Loro Boriçi Stadyumu'nda oynanan ve Almanya Futbol Federasyonu'ndan Tobias Stieler'in yönettiği karşılaşmada A Milli Takımımızın gollerini 21. dakikada Burak Yılmaz ve 55. dakikada Hakan Çalhanoğlu kaydetti.
Türkiye-Moldova maçının hakemleri açıklandı
A Milli Takımımızın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 25 Mart Pazartesi günü Eskişehir'de Moldova ile oynayacağı karşılaşmanın hakemleri açıklandı.
A Milli Takımımız, Arnavutluk karşısında
A Milli Takımımız, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçında bugün Arnavutluk ile karşılaşacak. Arnavutluk'un İşkodra kentindeki Loro Boriçi Stadyumu'nda oynanacak ve saat 22.45'te başlayacak müsabakayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Tobias Stieler yönetecek. Stieler'in yardımcılıklarını Mike Pickel ve Christian Gittelmann yaparken, karşılaşmanın dördüncü hakemi Christian Dingert olacak. Maç, TRT 1'den naklen yayınlanacak.

Şenol Güneş basın toplantısı düzenledi
A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda yarın oynanacak Arnavutluk maçı öncesinde milli futbolcu Emre Belözoğlu ile karşılaşmanın ev sahibi İşkodra kentindeki Loro Boriçi Stadyumu'nda bir basın toplantısı gerçekleştirdi.
A Milli Takımımız, Arnavutluk maçına hazır
A Milli Takımımız, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçında yarın akşam İşkodra kentinde Arnavutluk karşısına çıkacak. Ay-Yıldızlılar, müsabaka öncesindeki son çalışmasını maça ev sahipliği yapacak Loro Boriçi Stadyumu'nda yaptı.
A Milli Takımımız, İşkodra'da
A Milli Takımımız, EURO 2020 Elemeleri'nde yarın Arnavutluk'la oynayacağı karşılaşma için İşkodra kentine geldi.

Arnavutluk maçının misafir tribün biletleri tükendi
A Milli Takımımızın Arnavutluk ile deplasmanda oynayacağı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçının misafir takım tribün biletleri tükendi.
A Milli Takımımız, yarın Arnavutluk karşısında
A Milli Takımımız, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçında yarın Arnavutluk ile karşılaşacak. Arnavutluk'un İşkodra kentindeki Loro Boriçi Stadyumu'nda oynanacak ve saat 22.45'te başlayacak müsabakayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Tobias Stieler yönetecek. Stieler'in yardımcılıklarını Mike Pickel ve Christian Gittelmann yaparken, karşılaşmanın dördüncü hakemi Christian Dingert olacak. Maç, TRT 1'den naklen yayınlanacak.
Arnavutluk-Türkiye maçının bilet teslimat noktası belli oldu
A Milli Takımımızın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 22 Mart'ta deplasmanda Arnavutluk ile oynayacağı karşılaşmanın misafir takım tribünü için satılan biletlerinin teslimat noktası açıklandı.

Herhangi bir konuda bize danışmak için 0216 554 58 39 - 42 (4 Hat) numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Çağrı merkezi çalışma saatleri 09:00 – 17:00 arasıdır.


ADINIZ SOYADINIZ


E-POSTA ADRESi


KONU


MESAJINIZ
 Twitter Instagram Youtube